İyi Bir Diş Kliniği Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?
Blog

İyi Bir Diş Kliniği Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ağız ve diş sağlığı ile ilgili konularda diş klinikleri, hemen hemen herkesin uğrak yeri olmaktadır. Diş çekmeden implanta, ağız ve diş estetiğinden kanal tedavisine kadar pek çok şikayete çözüm bulan ağız ve diş poliklinikleri bulunmaktadır. Oldukça önemli bir konu olan…

Özel İlke Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Özel İlke Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği


Last modified on Aralık 4, 2022 at 8:09 am

Ağız ve diş sağlığı ile ilgili konularda diş klinikleri, hemen hemen herkesin uğrak yeri olmaktadır. Diş çekmeden implanta, ağız ve diş estetiğinden kanal tedavisine kadar pek çok şikayete çözüm bulan ağız ve diş poliklinikleri bulunmaktadır. Oldukça önemli bir konu olan ağız ve diş sağlığı ile ilgili tedavi yöntemine, doktora veya kliniğe karar verirken titiz davranmak ve bazı kriterlere özen göstermek gerekmektedir. Peki iyi bir diş kliniği seçerken nelere dikkat edilmeli? İşte bu sorunun cevabı ve neden İlke ağız ve diş sağlığı polikliniğini tercih etmeniz gerektiği ile ilgili tüm detaylar!

Alanında Uzman Hekimler

            Ağız ve diş polikliniği seçimi yaparken alanında deneyim sahibi ve uzmanlaşmış hekimlerin olup olmadığına dikkat etmek gerekmektedir. Sizin tedavinizle ilgili uzmanlığı bulunan ve bu alanda tecrübesi bulunan diş hekimlerinin bulunduğu klinikleri tercih etmeniz son derece faydalı olacaktır. Özel İlke Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak İzmir’in en hızlı ve kaliteli, memnuniyet odaklı diş kliniği hizmetini veriyoruz. En iyi okullardan mezun olmuş, yurtiçi ve yurtdışı kaynaklı pek çok uzmanlık eğitimleri almış, uluslararası dergilerde yayımlanmış makaleleri ve uzmanlık eğitimleriyle son derece donanım kazanmış hekim kadromuzla bu profesyonel deneyimi Özel İlke Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde sizlerle buluşturuyoruz.

Son Teknoloji Modern Tedavi Ekipmanları

            Diş kliniği araştırması yaparken tanı ve tedavi yöntemleri için kullanılan ekipmanların son teknoloji olmasına dikkat etmek gerekmektedir. Özel İlke Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak İzmir’in en iyi ağız ve diş polikliniği olmayı hedefliyor ve bu konuda attığımız emin adımlarda son teknoloji tedavi ekipmanlarımızla hızlı, güvenli ve kaliteli hizmeti sizlere sunuyoruz.

Konforlu Hizmet Servisleri

            Diş kliniği seçerken bakım servislerinin konforuna da dikkat edilmelidir. Tedavi süreci boyunca kendinizi rahat hissettiğiniz bir ortamda bulunmak mental açıdan da büyük önem arz eder. İzmir Üçyol’daki diş kliniğimizde gece 12’ye kadar sizler için çalışıyor, hastalarımızı ve ziyaretçilerimizi son derece rahat ettirecek konforlu, hijyenik ve kişiye özel bir deneyim sunuyoruz.

Çağa Uygun Tedavi Yöntemleri

            Ağız ve diş sağlığı oldukça önemli bir konudur. Teknolojiyi takip etmeyen ve eskimiş tedavi yöntemlerinin kullanılması sonucunda sorununuzla ilgili yüzeysel çözümlere ulaşıp kalıcı sonuçlar alamayabilirsiniz. Ayrıca yıllar öncesinde kalmış tedavi yöntemleri, çene ve kemik yapısına zarar verip ağrılı iyileşme süreçlerine sebebiyet verebilir. Özel İlke Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak son teknolojiyi kullanıyoruz. Erken tanı yöntemiyle basit ve cerrahi çözümler sunup, hızlı ve kalıcı sonuçlar vadediyoruz.

Güler Yüzlü Hizmet ve Güçlü İletişim

            Sağlıkla ilgili her konuda kişinin kendini güvende hissetmesi, rahatlatıcı ve ne ile karşılaşacağını bildiği açıklamaların yapılmış olması çok önemlidir. Özel İlke Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak bu konuya son derece özen gösteriyoruz. Her hastamıza aynı özen ve özveriyle yaklaşıyor, sorunlarını tam olarak anlayıp açıklayıcı ve güler yüzlü bir tedavi süreciyle memnun ayrılmalarını sağlıyoruz.

Kişiye ve Şikayete Özel Tedavi

            İyi bir diş kliniği seçerken tedavi çeşitliliğine ve size uygun tedavi yöntemlerinin olup olmadığına da bakmak gerekir. Özel İlke Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak İzmir’in merkezinde ağız ve diş sağlığı ile ilgili her konuda çözüm sunabilecek hizmet çeşitliliğimizle sizleri bekliyoruz.

Hasta Yorumları

            Teknolojiyle son derece entegre bir yaşam sürdüğümüz günümüz şartlarında; yemek yerken, alışveriş yaparken hatta tedavi olurken dahi internet üzerindeki yorumları okuyup fikir sahibi olmak artık hemen hemen herkes için alışılagelmiş bir durumdur. Doğru diş kliniğini seçerken de bu yöntemden faydalanmak sizlere fikir verebilmektedir. Özel İlke Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği sayfasına gelmiş 100’ü aşkın yorumun tamamı memnuniyet içermektedir.

Protez Diş Uygulamaları (Takma Diş)

Protez Diş Nedir?  Protez diş, eksik dişlerin fonksiyonunu yerine getirmek için…

Diş Eti Hastalığı Nedir?

Diş Eti Hastalığı Nedir?

Diş eti hastalığı, dişlerin çevresindeki dokuların iltihaplanmasıdır. Bu hastalık, diş etlerinin…

İletişim

Hızlı Randevu

Adınız Soyadınız(Required)
DD slash MM slash YYYY
Randevu Saati(Required)
:
This field is for validation purposes and should be left unchanged.